Bieżące informacje

Prawie 8 lat spędzi w więzieniu 24-latek zatrzymany przez zgorzeleckich „kryminalnych”

W wyniku pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 24-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości listem gończym i kilkunastoma zarządzeniami o zatrzymaniu. Mężczyzna za liczne kradzieże oraz kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu ma do odbycia prawie 8 lat więzienia. Jednak zanim trafił do aresztu usłyszał kolejne zarzuty za włamania do samochodów ciężarowych i marketu oraz prowadzenie pojazdu wbrew sądowemu zakazowi.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną wystawiony był list gończy oraz kilkanaście zarządzeń o zatrzymaniu i doprowadzeniu do aresztu celem odbycia łącznie prawie 8 lat pozbawienia wolności. 24-latek wielokrotnie notowany był za kradzieże oraz kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu.

Poszukiwany trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie w wyniku analizy prowadzonych postępowań usłyszał kolejne zarzuty. Miedzy innymi podejrzany jest o włamania do samochodów ciężarowych i marketu oraz prowadzenie pojazdu wbrew sądowemu zakazowi.

Teraz na wyroki za popełnione przestępstwa będzie oczekiwał w więzieniu.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

  • Na zdjęciu plandek od pojazdu ciężarowego i butelka alkoholu
  • Na zdjęciu mężczyzna w samochodzie
Powrót na górę strony